Wczytuję dane...
Polityka prywatności

1. Dane osobowe, podawane w trakcie rejestracji w Sklepie Internetowym CukierniczeDekoracje.pl są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są wykorzystywane w innych celach zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997). Staramy się zapewnić jak najbezpieczniejsze ich przechowywanie i w żadnym wypadku nie udostępniamy ich osobom trzecim.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, oraz może samodzielnie je modyfikować lub usuwać po zalogowaniu się do swojego konta. Klient nie ma możliwości samodzielnego usunięcia swojego konta w sklepie CukierniczeDekoracje.pl. W celu usunięcia konta należy wysłać wiadomość do administratora sklepu. Po usunięciu konta, aby dokonać zakupów w sklepie CukierniczeDekoracje.pl, należy ponownie przejść proces rejestracji.

3. Płatności za zakupy dokonane w naszym Sklepie dokonują Państwo w formie przelewu bankowego lub za pomocą karty płatniczej. W każdym z tych przypadków naszemu personelowi nie są udostępniane żadne Państwa poufne dane jak numer karty kredytowej, płatniczej czy numery Pin. W przypadku płatności kartą, w ostatnim etapie realizacji zamówienia zostają Państwo przekierowani na w pełni szyfrowane strony serwisu Płatności.pl obsługującego płatności kartami i finalizacja płatności przez internet następuje sposób najbezpieczniejszy z możliwych. Jeśli jednak mimo wszystko, z jakichś powodów nie mają Państwo zaufania do takiego sposobu płatności - polecamy po prostu dokonanie przelewu osobiście w dowolnym banku.

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów i odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. (Dz.U. nr 22 poz.271).